Niesamowite księżniczki, syrenki, wróżki

Niesamowite księżniczki, syrenki, wróżki - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,88 MB
NAZWA PLIKU
Niesamowite księżniczki, syrenki, wróżki.pdf
ISBN
6808876141813

OPIS

Przeżyj wspaniałą przygodę w zaczarowanej krainie wróżek, księżniczek i syrenek. Dzięki tej pięknie ilustrowanej książeczce możesz rozwiązywać zagadki, rebusy i łamigłówki, które pozwolą Ci się bawić i uczyć zarazem.

Książka w kategorii Dla dzieci. Okładka Miękka.

Oferujemy rabaty oraz darmową dostawę! Syrenka Księżniczka. Czy kiedykolwiek marzyłeś o wizycie w prawdziwym podwodnym mieście, w którym mieszka piękna księżniczka syrenka? Weź udział w niesamowitej przygodzie podmorskiej i żyj życiem syreny dzięki naszym darmowym grom syreny dla dziewczyn z poziomami! Dziewczynka może tworzyć nowe przygody w świecie fantazji, dzięki temu baśniowemu zestawowi, który zawiera lalkę Barbie z trzema kompletnymi strojami — księżniczki, syrenki i wróżki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI