Umowa

Umowa - Robyn Harding | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Robyn Harding
WYMIAR
9,34 MB
NAZWA PLIKU
Umowa.pdf
ISBN
6376687901449

OPIS

Mroczna wersja "Pretty Woman". Przerażający thriller o miłosnej obsesji.Nat, studentka nowojorskiej akademii sztuk pięknych, nie radzi sobie finansowo, a współlokatorki grożą jej eksmisją. Koleżanka ze studiów, która opływa w luksusy, podsuwa Nat pewien pomysł: znaleźć w internecie bogatego mężczyznę, który będzie płacił za jej towarzystwo, a nawet może zgodzi się na stałą, miesięczną pensję. Podobno wiele dziewczyn tak robi...Gabe, przystojny adwokat, jest znacznie starszy od Nat. Wydaje się idealnym kandydatem. Mija miesiąc, romans kwitnie, świata poza sobą nie widzą. Nat jednak nie wie, że Gabe ma rodzinę i wcale nie zamierza rozwieść się z żoną.Gdy mężczyzna w końcu zrywa z dziewczyną, ta wpada w obsesję: śledzi Gabe’a, nęka go SMS-ami, szantażuje zawiadomieniem żony, nawet zaprzyjaźnia się z jego córką. Gabe jest gotów na wszystko, by bronić swojego wygodnego, poukładanego życia. A czy Nat gotowa jest zabić?Robyn Harding jest scenarzystką i pisarką, autorką między innymi międzynarodowego bestsellerów "Złe towarzystwo" oraz "Jej piękna twarz". Mieszka w Vancouver z mężem i dwojgiem dzieci.

Kupujący kwituje jednocześnie odbiór pojazdu. §5 Sprzedający oświadcza, że pojazd nie ma wad technicznych, które są mu znane i o których nie powiadomił Każda umowa niezależnie od wysokości abonamentu może być rabatowana, poza przypadkiem opisanym w pytaniu 3.

Chwytając za długopis, upewnij się więc, że każdy jej zapis jest dla Ciebie przejrzysty i zrozumiały. Zobacz, na co zwrócić szczególną uwagę, by pozbyć się wszelkich wątpliwości. Umowa zlecenie jest to umowa cywilnoprawna uregulowana w art.

POWIĄZANE KSIĄŻKI