Św. Jan Paweł II Papież Rodziny

Św. Jan Paweł II Papież Rodziny - Ks. Leszek Smoliński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ks. Leszek Smoliński
WYMIAR
4,72 MB
NAZWA PLIKU
Św. Jan Paweł II Papież Rodziny.pdf
ISBN
3215721666190

OPIS

Jak naucza św. Jan Paweł II, „rodzina jest centrum i sercem cywilizacji miłości. Dlatego też spośród wielu dróg, na których Kościół służy zbawieniu człowieka, rodzina jest drogą pierwszą i z wielu względów najważniejszą” (LR 2).W stulecie urodzin św. Jana Pawła II dajemy czytelnikom niebywałą okazję niejako zaproszenia go do swoich domów. Oto zebraliśmy w jednej publikacji najpiękniejsze myśli Karola Wojtyły o rodzinie. Czytelnik znajdzie w niej też bezcenne rady, które nasz wspaniały rodak pozostawił nam, by rodziny rozkwitały miłością. W książce ujęte zostały także modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II do odmawiania w intencji i w gronie naszych najbliższych.

Pontyfikat papieża Piusa IX był najdłuższy - trwał 31 lat, 7 miesięcy i ... Udostępniamy jeden z filmów z serii "Aureola - od Stanisława do Karola". Więcej filmów dla dzieci (bez reklam!) znajdziecie na: https://vod.promyczek.pl/Lin... Umiłowani w Chrystusie Panu Bracia i Siostry! Już za tydzień, 14 października, będziemy obchodzili kolejny, dwunasty Dzień Papieski, pod hasłem Jan Paweł II - Papież Rodziny.

18 maja 1920 w Wadowicach, zm. 2 kwietnia 2005 w Watykanie) - polski duchowny rzymskokatolicki, biskup pomocniczy krakowski (1958-1964), a następnie arcybiskup metropolita krakowski (1964-1978), kardynał (1967-1978), zastępca Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski (1969 ... Św.

POWIĄZANE KSIĄŻKI