W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda

W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda - Ferdinando Carignani | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ferdinando Carignani
WYMIAR
5,9 MB
NAZWA PLIKU
W drodze z Maryją. Objawienia w Trevignano Romano i mistyczka Gisella Carda.pdf
ISBN
6245696080547

OPIS

Objawienia w Trevignano Romano uważane są? za kontynuacje? dramatycznych orędzi Maryi z Tre Fontane, gdzie przestrzegała Ona przed ateizmem, demoralizacja? i zagrożeniem ze strony islamu. Włoska mistyczka i stygmatyczka Gisella Carda, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano otrzymuje kolejne przepowiednie dotyczące końca czasów. Maryja mówi tam o zagrożeniu ze strony Chin, przestrzega przed epidemią, wojną światową czy klęskami klimatycznymi. Przede wszystkim jednak wzywa do nawrócenia, pokuty i przyjmowania sakramentów.Objawienia w Trevignano Romano – podobnie jak w Akicie – Maryja potwierdza krwawymi łzami. Jej przesłania nie pozostawiają wątpliwości: powtórne przyjście Chrystusa jest już blisko.W tej książce zamieszczono poruszające, a nierzadko osobiste przesłania Maryi, kto´re otrzymała Gisella Carda.

Od kilku lat jednak do Trevignano Romano co miesiąc przyjeżdża około tysiąc pielgrzymów, by na kolanach doświadczyć spotkania z Maryją. Narzędzie Maryi.

Włoska mistyczka i stygmatyczka Gisella Carda, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano ... Włoska mistyczka i stygmatyczka, Gisella Carda, która w Wielkim Poście fizycznie doświadcza cierpienia Chrystusa, właśnie w Trevignano Romano otrzymuje kolejne przepowiednie dotyczące końca czasów. Swoje słowa rzekoma Matka Boża potwierdza tam - podobnie jak w Akicie - krwawymi łzami. PRZEDSPRZEDAŻ DOSTAWA PO 27.03.

POWIĄZANE KSIĄŻKI