Nowele (Lektura z opracowaniem)

Nowele (Lektura z opracowaniem) - Maria Konopnicka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Konopnicka
WYMIAR
3,79 MB
NAZWA PLIKU
Nowele (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
8831344020063

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą.

Wydanie z opracowaniem. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nowele Prus Lektura Z Opracowaniem Podręcznik szkolny już od 6,77 zł - od 6,77 zł, porównanie cen w 24 sklepach.

Z opracowaniem (Bolesław Prus). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Jednym z celów pisarzy - pozytywistów była użyteczność.

POWIĄZANE KSIĄŻKI