Tak to działa!

Tak to działa! - Clément Lebeaume | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clément Lebeaume
WYMIAR
10,99 MB
NAZWA PLIKU
Tak to działa!.pdf
ISBN
7054793379652

OPIS

Idealna pozycja dla urodzonych naukowców, która zaciekawi każdego młodego badacza.Chcesz wiedzieć, jak to działa? Świetnie trafiłeś, ponieważ właśnie z tej książki dowiesz się, jak działają nowoczesne przedmioty, urządzenia i maszyny, takie jak: tablet, rzeczywistość wirtualna i rzeczywistość rozszerzona, inteligentna bransoletka, smartfon, komputer, roboty domowe, dron, kuchenka mikrofalowa, dźwig, filmy 3D, wóz strażacki, GPS, helikopter, statek kosmiczny i wiele innych!A wszystko to opisane i wyjaśnione w atrakcyjny i przystępny sposób.

Chcemy, żebyście zobaczyli jak działamy, kim są ludzie pracujący w organizacjach społecznych, a kim ci, którzy korzystają z naszego wsparcia. Program popularno-naukowy, którego gospodarzem jest Radek Brzózka, pasjonat nauki i techniki. Zaraża pasją do odkrywania, otwarcia umysłu na nową wiedzę i doświadczenia.

Szuka odpowiedzi na pytania, jak funkcjonują różne urządzenia. Dotknij jąder: tak to działa! Badanie palpacyjne jądra jest najłatwiejsze w pozycji stojącej. W ramach przygotowań możesz wziąć ciepłą kąpiel lub długi prysznic: dzięki temu skóra moszny jest bardziej miękka - zmiany w jądrach można wtedy łatwiej wyczuć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI