Pate szuka skarbów

Pate szuka skarbów - Timo Parwela | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Timo Parwela
WYMIAR
7,15 MB
NAZWA PLIKU
Pate szuka skarbów.pdf
ISBN
7979229120462

OPIS

Szukanie skarbów to zajęcie dla twardzieli! A życie jest fantastyczne, gdy się jest tak dobrym w szukaniu skarbów jak Pate i ma się wspaniałego stryja, który na urodziny przysyła Patemu prawdziwy skarb, no, prawie skarb: to wykrywacz metali, który pomoże mu znaleźć ten właściwy. W czwartej części serii Patego i Tottiego czeka niespodziewana wyprawa do Japonii w poszukiwaniu legendarnego samurajskiego miecza. Droga do sukcesu pełna będzie niebezpieczeństw i niespodziewanych zwrotów akcji, bo okazuje się, że nie tylko oni chcą go odnaleźć... Krótkie teksty, absurdalny humor i atrakcyjne ilustracje. Radość z czytania gwarantowana!

Korzenie drzew są twarde. Łopata jest twarda i ciężka.

U mnie wysłuchał jej z zaciekawieniem zarówno prawie siedmio, jak i dziesięciolatek. Co więcej, mnie też wciągnęło, ale chyba z nieco innych powodów, niż w przypadku moich dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI