Emocje i rozterki żabki Amelki

Emocje i rozterki żabki Amelki - Katarzyna Michalec | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Michalec
WYMIAR
8,12 MB
NAZWA PLIKU
Emocje i rozterki żabki Amelki.pdf
ISBN
8316246333183

OPIS

Zbiór opowiadań zawartych w dwóch książeczkach pod tytułem "Emocje i rozterki żabki Amelki" adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców i nauczycieli.Poznając przygody bohaterek, żabki Amelki i jej przyjaciółki Moniki, dziecko uczy się radzenia sobie z trudnościami oraz nazywania i regulowania własnych emocji. Szata graficzna zawiera barwne, humorystyczne ilustracje, które ubogacają materiał zawarty w książeczkach i zachęcają do korzystania z nich.

Poznając przygody bohaterek, żabki Amelki i jej przyjaciółki Moniki, dziecko uczy się radzenia sobie z trudnościami oraz nazywania i regulowania własnych emocji. Szata graficzna zawiera ... Sprawdź niskie ceny i kup Kolejne emocje i rozterki żabki Amelki w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Zbiór opowiadań zawartych w dwóch książeczkach pod tytułem „Emocje i rozterki żabki Amelki" adresowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz do ich rodziców i nauczycieli.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Emocje i rozterki żabki Amelki to najmłodsze dziecko Wydawnictwa Pryzmat. Dwie świetne książeczki zawierające po 9 krótkich opowiadań dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

POWIĄZANE KSIĄŻKI