Belladonna. Cykl Efemera. Tom 2

Belladonna. Cykl Efemera. Tom 2 - Anne Bishop | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Bishop
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
Belladonna. Cykl Efemera. Tom 2.pdf
ISBN
5935849970618

OPIS

„Erotyczna, niezwykle romantyczna i zabawna”, jak określił ją „Booklist”, powieść Sebastian autorstwa Anne Bishop ukazała oczom czytelników rozbity świat Efemery. Świat, w którym mosty pomiędzy magicznymi krajobrazami przenoszą każdego tam, gdzie naprawdę przynależy, a nie tam, gdzie pragnie się udać. Teraz czas na jej kontynuację...Zjadacz Świata nadal grasuje po krajobrazach Efemery, zasiewając w umysłach jej mieszkańców strach i zwątpienie. Tymczasem Glorianna Belladonna – dotąd jedyna krajobrazczyni zdolna pokrzyżować mu plany - odkrywa, że nie jest sama. Nadzieja serca leży w belladonnie - ostrzeżenie Sebastiana w półmroku jawy snu przemknęło przez krajobrazy i dotarło do Michaela, mężczyzny, który również posiada niezwykłą moc. To właśnie on i Glorianna mogą stanowić jedyną szansę dla mieszkańców Efemery...„Belladonna to dzieło mistrzyni gatunku, prowokujące do myślenia”.- „Fresh Fiction”

Cykl: Efemera (tom 2.5) Średnia ocen: 6,9 / 10 386 ocen . Czytelnicy: 1023 Opinie: 40 + Dodaj na półkę Kup książkę.

Teraz czas na jej kontynuację... Zjadacz Świata nadal grasuje po ... Lista książek, które znajdują się w biblioteczce na półce Seria: Efemera. Belladonna na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI