Sewilla (Pascal Lajt)

Sewilla (Pascal Lajt) - Monika Bień-Konigsman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Monika Bień-Konigsman
WYMIAR
4,55 MB
NAZWA PLIKU
Sewilla (Pascal Lajt).pdf
ISBN
9065979198742

OPIS

#Hercules #Alcazar #GuadalquivirMonika Bień-Königsmanautorka bloga Hiszpańskie smakiCzy Andaluzyjczycy naprawdę się spóźniają?Dlaczego do Sewilli przestały przypływać statki?Zapach których kwiatów posiada właściwości antydepresyjne?Kto jest tu najbardziej znanym Polakiem?Sewilla, czyli nowe spojrzenie na jedno z najstarszych europejskich miast.Po wyjeździe z Pascalem pokochasz Andaluzję!Flamenco. Na sam dźwięk tego słowa w wyobraźni pojawia się postać pięknej tancerki w falbaniastej sukni w grochy, z kwiatem wpiętym w kok, która do dźwięków gitary wykonuje namiętny i pełen ognia taniec, wystukując obcasami rytm. Brzęk kastanietów, szmer rozkładanych wachlarzy, klaskanie, okrzyki Ole!, zawodzący, chropowaty głos i bardzo ekspresyjna mimika śpiewającego oraz tancerki, to wszystko składa się na przejmujące widowisko. We flamenco nie ma stanów pośrednich, jest wielka emocja, wulkan uczuć, jest miłość i nienawiść, gniew i wybuchająca nagle radość, namiętność i zdrada. A wszystko doprowadza widza do finalnego stanu duende, czyli oczyszczenia.Monika Bień-Königsman, autorka przewodnika i bloga Hiszpańskie smaki

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Informacje o Sewilla. Pascal Lajt - 9203780999 w archiwum Allegro.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI