Potrawy z kasz i mąki

Potrawy z kasz i mąki - Elżbieta Kiewnarska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elżbieta Kiewnarska
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Potrawy z kasz i mąki.pdf
ISBN
6628485377471

OPIS

Reprint broszurki z 1931 roku, zawierający przepisy na dania mączne ( np. klusków, pierogów, makarony), potraw z różnych kasz polskich i zagranicznych oraz ryżu.Jak pisze sama autorka "zstępując z wyżyn poezji do nizin prozy życia codziennego, należy kaszę wprowadzić do jadłospisów dzieci, osób starszych i o słabszem trawieniu, gdyż jest nie tylko nadzwyczaj pożywna, łatwostrawna, lecz, odpowiednio przyrządzona, również bardzo smaczna."

Jak pisze sama autorka "zstępując z wyżyn poezji do nizin prozy życia codziennego, należy kaszę wprowadzić do ... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie. Gdy pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię mailowo.

Forma potrawy: Ciasta. 0,5 kg liści szpinaku 1 cebula 1 ząbek czosnku 220 g masła sól pieprz starta skórka z połowy cytryny 2 łyżki ziaren słonecznika 2 łyżki rodzynek 100 g sera typu rokfor 1 jajko 3.

POWIĄZANE KSIĄŻKI