Narwańcy, uwodziciele, samotnicy. Atlas tych, co fruwają, skaczą i nurkują

Narwańcy, uwodziciele, samotnicy. Atlas tych, co fruwają, skaczą i nurkują - Adrienne Barman | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Adrienne Barman
WYMIAR
7,2 MB
NAZWA PLIKU
Narwańcy, uwodziciele, samotnicy. Atlas tych, co fruwają, skaczą i nurkują.pdf
ISBN
6079761943398

OPIS

Zabawny i zaskakujący obrazkowy atlas zwierząt: ponad 600 gatunków z całego świata podzielonych na 40 zwariowanych rodzin.Giganci i liliputy. Uwodziciele i samotnicy. Truciciele i wyklęci. Mistrzowie kamuflażu i gladiatorzy. Specjaliści od architektury i nocne marki. Błękitni, szmaragdowi, cytrynowi, różowiutcy, pręgowani.Czyli o zwierzętach – zupełnie inaczej. Bo nie pochodzenie ani przynależność gatunkowa są tu ważne. Liczą się charakter, możliwości, upodobania, rozmiar, kolor – i wiele innych zaskakujących cech.Daleki od stereotypowych ujęć, znanych z lekcji biologii, ten obrazkowy atlas sprawi, że już nigdy nie będziesz patrzeć na zwierzaki tak samo, jak dotąd.

Atlas tych, co fruwają, skaczą i nurkują" to książka, która nie tylko uczy, ale przede wszystkim bawi! Nietypowy podział zwierzaków, zabawne, momentami karykaturalne rysunki oraz garść ciekawostek nie z tej ziemi z pewnością przyciągną uwagę dzieci. Zabawny i zaskakujący obrazkowy atlas zwierząt: ponad 600 gatunków z całego świata podzielonych na 40 zwariowanych rodzin.Giganci i liliputy. Uwodziciele i samotnicy.

Truciciele i wyklęci. Mistrzowie kamuflażu i gladiatorzy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI