Ach, te zwierzaki! Lwiątko książątko

Ach, te zwierzaki! Lwiątko książątko - Katarzyna Vanevska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Vanevska
WYMIAR
9,42 MB
NAZWA PLIKU
Ach, te zwierzaki! Lwiątko książątko.pdf
ISBN
6524671583786

OPIS

ZABAWNA opowieść z MORAŁEM o lwiątku, które BAŁO SIĘ ciemności.WPADAJĄCA W UCHO rymowanka oraz PEŁNE HUMORU ilustracje urzekają dzieci i rodziców.Treść PRZYSTĘPNA dla kilkulatka.Porusza bardzo ważne tematy – dotyczące WARTOŚCI, EMOCJI i RELACJI.Książeczka mówi o tym, że można pokonać swoje LĘKI. W świat wartości wprowadzą dziecko CIEPŁA, wierszowana HISTORYJKA oraz SUGESTYWNE ILUSTRACJE doskonale oddające emocje i przeżycia bohaterów.Publikacja jest odpowiednia zarówno DLA MALUSZKÓW (całokartonowa, zaokrąglone rogi), jak i dla dzieci, które zaczynają SAMODZIELNIE CZYTAĆ (odpowiednio duża, zróżnicowana czcionka). Urozmaicenie całości stanowią różnorodne WYRÓŻNIENIA KLUCZOWYCH POJĘĆ.To idealna pomoc dla RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW PRZEDSZKOLI, którzy chcą porozmawiać z dziećmi na WAŻNE TEMATY.Książkaukazuje ważne wartościskłania do przemyśleńrozwija wyobraźniękształtuje empatięwzbogaca słownictwowzrusza i bawi

Książeczka mówi o tym, że strach ma wielkie oczy. Zobacz koniecznie Bajki o zwierzętach Ach te zwierzaki Lwiątko książątko w cenie 13.41 zł. Książka Koszt dostawy już od 0.00. Książka Lwiątko książątko Ach, te zwierzaki!, pochodzi z wydawnictwa AWM Morex.

Zabawna opowieść z morałem o lwiątku, które bało się ciemności. Wpadająca w ucho rymowanka oraz pełne humoru ilustracje urzekają dzieci i rodziców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI