Nad Jeziorakiem. Serce za burtą

Nad Jeziorakiem. Serce za burtą - Katarzyna Sarnowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Sarnowska
WYMIAR
4,86 MB
NAZWA PLIKU
Nad Jeziorakiem. Serce za burtą.pdf
ISBN
1897862082643

OPIS

WYJĄTKOWE MIEJSCE, W KTÓRYM ODPOCZNIESZ I ODKRYJESZ MIŁOŚĆDla Aliny i Tomka wyjazdy nad jezioro z przyjaciółmi, wspólne żeglowanie i relaks od miejskiego gwaru stają się doskonałym sposobem na ucieczkę od codzienności. Tomek coraz częściej myśli o przeprowadzce, jednak jego żona jest przeciwna temu pomysłowi.Kobieta zmienia zdanie, kiedy jej przyjaciółka - Ewa nie potrafi poradzić sobie z bolesnym doświadczeniem, a Gabi i Jean-Pierre nie są szczęśliwi po przeprowadzce do Warszawy. Przyjaciele postanawiają wrócić nad Jeziorak, do miejsca, które ich połączyło, i wypłynąć we wspólny rejs. Jak bardzo ta decyzja zmieni życie paczki przyjaciół, a zwłaszcza Ewy? I czy szczęście można czasem znaleźć za burtą?

ISBN 978-83-66517-66-. Miejsce wydania Poznań : Wydawnictwo Czwarta Strona - Grupa Wydawnictwa Poznańskiego, Rok wydania copyright 2020.

Wybieraj spośród ofert z setek wybranych sklepów internetowych zgromadzonych w Bazarek.com.pl. Miliony ofert w jednym miejscu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI