Rosyjski realizm prawny

Rosyjski realizm prawny - Julia Stanek | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Julia Stanek
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Rosyjski realizm prawny.pdf
ISBN
5793876752243

OPIS

Głównym celem książki jest przybliżenie w polskiej literaturze poglądów stosunkowo nieznanej rosyjskiej szkoły teoretycznoprawnej, określanej jako rosyjski realizm prawny. Był to jeden ze szczególnie interesujących nurtów występujących w nauce prawa w Rosji na przełomie XIX i XX w., charakteryzujący się oryginalnością i wieloaspektowością teorii głoszonych przez przedstawicieli tej psychologiczno-socjologicznej szkoły prawa. Choć niektóre ich koncepcje obecnie wydają się nieaktualne i mają jedynie wartość historyczną, to nadal ich prace imponują błyskotliwością i logiką argumentacji. Wiele idei głoszonych przez rosyjskich realistów prawnych warto dalej rozwijać i aktualizować. Kluczowymi postaciami, które ukształtowały rosyjski nurt realizmu prawnego, byli m.in.: Leon Petrażycki, Gieorgij Gurwicz, Gieorgij Gins, Michaił Rejsner.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Książka Rosyjski realizm prawny / Julia Stanek, Wolters Kluwer, 110,67 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Rosyjski realizm prawny Głównym celem książki jest przybliżenie w polskiej literaturze poglądów stosunkowo nieznanej rosyjskiej szkoły teoretycznoprawnej, określanej jako rosyjski realizm prawny. Był to jeden ze szczególnie interesujących nurtów występujących w nauce prawa w Rosji na przełomie XIX i XX w., charakteryzujący się ... Głównym celem książki jest przybliżenie w polskiej literaturze poglądów stosunkowo nieznanej rosyjskiej szkoły teoretycznoprawnej, określanej jako rosyjski realizm prawny. Głównym celem książki jest przybliżenie w polskiej literaturze poglądów stosunkowo nieznanej rosyjskiej szkoły teoretycznoprawnej, określanej jako rosyjski realizm prawny.

Zobacz inne E-podręczniki akademickie, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Rosyjski realizm prawny (Julia Stanek). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Rosyjski realizm prawny autorstwa Stanek Julia , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI