Ustawa deweloperska. Komentarz

Ustawa deweloperska. Komentarz - Tomasz Czech | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tomasz Czech
WYMIAR
3,26 MB
NAZWA PLIKU
Ustawa deweloperska. Komentarz.pdf
ISBN
2345076264093

OPIS

W książce przedstawiono obszerną analizę przepisów ustawy deweloperskiej wraz z powiązanymi z nią przepisami:Kodeksu cywilnego, Prawa upadłościowego, Prawa restrukturyzacyjnego, Prawa bankowego.Najnowsze zmiany legislacyjne uwzględnione w publikacji dotyczą m.in.:upadłości dewelopera, otwarcia postępowania restrukturyzacyjnego w stosunku do dewelopera, złożenia wniosku przez notariusza o wpis w księdze wieczystej roszczenia z tytułu umowy deweloperskiej.Liczne przykłady oraz praktyczne wskazówki dotyczące stosowania komentowanych przepisów pomogą w zrozumieniu omawianej problematyki.W książce wykorzystano zarówno bogate orzecznictwo Sądu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na temat klauzul abuzywnych w umowach deweloperskich, jak również decyzje Prezesa UOKiK w odniesieniu do praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów.Adresaci: Książka pomoże w pracy adwokatów, radców prawnych, sędziów i notariuszy. Zainteresuje również przedsiębiorców budowlanych i inne osoby zajmujące się obrotem nieruchomościami.

o ochronie praw nabywcy lokalu Ustawa deweloperska i rachunek powierniczy. Ustawa deweloperska i rachunek powierniczy dają nabywcy nieruchomości dodatkowe mechanizmy zabezpieczenia transakcji z deweloperem.

Najnowsze legislacyjne zmiany zostały również uwzględnione w publikacji, dzięki czemu mamy gwarancję stosowania obowiązujących i aktualnych przepisów. Dodatkowo przejrzyste opracowanie, dzięki czemu praca z książką to przyjemność. We would like to show you a description here but the site won't allow us. Ustawa deweloperska Komentarz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI