O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji

O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji - Małgorzata Stańczyk | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Stańczyk
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji.pdf
ISBN
2161208136338

OPIS

Publikacja powstała z potrzeby dyskusji o edukacji, uwzględniającej charakter i specyfikę polskiego systemu edukacji, społeczeństwa, dokonywanych reform i ich kierunków. Rozmowy zawarte w książce nie koncentrują się na historii, ale na przyszłości. Książka może być punktem odniesienia, zapisem stanu wiedzy i doświadczeń praktyków. Rysuje się w niej obraz edukacji w dobie przemiany: co już się udało, co w polskiej szkole jest pozytywne, co jest jej największą bolączką i jakie są wyzwania na przyszłość.Do rozmowy zaproszono osoby, które zawodowo zajmują się edukacją, każda w inny sposób. Każda z nich, nie poprzez odgórne przepisy, ale z własnej inicjatywy wprowadziła jakąś zmianę mającą wpływ na rozwój edukacji. Rozmówcy wyznaczają kierunki rozwoju edukacji, inspirują i podsuwają konkretne narzędzia, które mogą być pomocne tym, którzy już dziś chcą wziąć zmianę w swoje ręce. Adresaci:Nauczyciele, eksperci edukacyjni, dyrektorzy szkół i wszyscy, którym zależy na coraz lepszej edukacji i którzy chcą aktywnie działać w kierunku zmiany, znajdą w niniejszej publikacji porcję inspiracji i dojrzałą analizę dzisiejszego stanu polskiej szkoły.

Rozmowy zawarte w książce nie koncentrują się na historii, ale na ... O szkole od nowa. Rozmowy o edukacji, Małgorzata Stańczyk, Małgorzata Pomianowska, 48,4 zł.

Rozmowy o edukacji 2017 wydanie 1 . Małgorzata Pomianowska, Małgorzata Stańczyk ISBN:9788381077255 - Książki - Nauki społeczne, humanistyczne, ekonomiczne - Pedagogika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI