Nowelizacja KPC 2019. Pytania i odpowiedzi

Nowelizacja KPC 2019. Pytania i odpowiedzi - Maciej Plebanek | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Plebanek
WYMIAR
4,13 MB
NAZWA PLIKU
Nowelizacja KPC 2019. Pytania i odpowiedzi.pdf
ISBN
2425259522330

OPIS

Książka omawia najważniejsze zmiany Kodeksu postępowania cywilnego wprowadzone na mocy ustawy z 4.07.2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz niektórych innych ustaw. Zagadnienia zostały przedstawione w przystępnej formie pytań i odpowiedzi. W publikacji znajduje się 28 pytań.Autorzy odpowiadają m.in. na takie pytania, jak:Kiedy sąd będzie mógł pominąć dowody, i czy musi wskazywać podstawę prawną? Jakie są nowe warunki formalne wniosku o sporządzenie pisemnego uzasadnienia wyroku? Czy sąd będzie mógł wydać zaskarżalne postanowienie na posiedzeniu niejawnym bez sporządzenia uzasadnienia? Jakie sprawy będą rozpatrywane przez sądy gospodarcze? Czy pismo procesowe bez podpisu może być ocenione jako nadużycie? Jak sąd oceni, czy pozew jest pozorny?Adresaci:Książka jest przeznaczona dla sędziów oraz profesjonalnych pełnomocników w sprawach cywilnych.Sprawdź także Kodeks Postępowania Cywilnego KPC oraz nowelizację KPC 2019

Przekonaj się sam! Nowelizacja KPC 2019. Pytania i odpowiedzi Ustawa o kosztach sądowych w sprawach cywilnych .

Będąc bardziej precyzyjnym: znikają z Kodeksu postępowania cywilnego, a przez to nie będą obowiązkowe. Formularze - czasami pomagają, czasami są zmorą. KPC Nowelizacja 2019.

POWIĄZANE KSIĄŻKI