Coaching koaktywny. Zmiany w biznesie, zmiany w życiu

Coaching koaktywny. Zmiany w biznesie, zmiany w życiu - Phillip Sandahl | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Phillip Sandahl
WYMIAR
10,6 MB
NAZWA PLIKU
Coaching koaktywny. Zmiany w biznesie, zmiany w życiu.pdf
ISBN
2237405753316

OPIS

Książka nazywana jest potocznie „biblią coachingu”. Od 1998 roku, gdy ukazało się jej pierwsze wydanie, koncepcja coachingu koaktywnego cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a jej autorzy – jednocześnie pionierzy tej metody – dostosowują treść kolejnych edycji do stale zmieniających się realiów. W procesie coachingu koaktywnego coach skupia się na wspieraniu klienta w odkrywaniu jego potencjału i kreatywności, a nie bezpośrednio na problemach czy celach klienta (coachee). Autorzy wyjaśniają, na czym polega proces prowadzący do głębokiej zmiany i opisują, jak można go uruchomić poprzez budowanie relacji partnerskich. W ich wizji umiejętności coachingowe powinni wykorzystywać nie tylko profesjonalni trenerzy, lecz także menedżerowie i nauczyciele, pomagając swoim współpracownikom i podopiecznym w pełni realizować swój potencjał w ramach organizacji.W najnowszym wydaniu Autorzy przedstawiają:najnowszą terminologię coachingową, przykłady prowadzonych w różnych kontekstach dialogów pomiędzy coachem i klientem, możliwe zastosowania elementów coachingu koaktywnego przez liderów (m.in. przykłady rozmów pomiędzy menedżerem a pracownikiem) praktyczne ćwiczenia umożliwiające doskonalenie kompetencji.Obszerny zestaw narzędzi coacha, zawierający ćwiczenia, kwestionariusze, listy kontrolne oraz formularze przydatne podczas sesji coachingowych, jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie www.coaching-koaktywny.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego.

... Napisz recenzję o produkcie: Coaching koaktywny.

Zmiany w biznesie, zmiany w życiu autorstwa Whitworth Laura, Sandahl Phillip, Kimsey-House Karen, Kimsey-House Henry , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Coaching koaktywny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI