Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli

Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli - Jarosław Kordziński | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jarosław Kordziński
WYMIAR
12,60 MB
NAZWA PLIKU
Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli.pdf
ISBN
4200483495382

OPIS

Książka ma na celu umożliwienie zdiagnozowania poziomu wypalenia i poszukania jego potencjalnych źródeł w codziennej pracy nauczyciela.Stanowi próbę odpowiedzi na takie pytania:jak skutecznie wzmacniać chęć do działania? jak radzić sobie ze stresem w pracy z uczniami? jak stać się autorytetem w swojej dziedzinie? jak zachować pasję do tego, co robimy? jak efektywnie pracować nad własnym rozwojem?Adresaci:Publikacja jest przeznaczona dla nauczycieli, metodyków, szkoleniowców (trenerów, coachów, facilitatorów), a także studentów kierunków pedagogicznych.

Zobacz inne Poradniki psychologiczne, najtańsze i najlepsze oferty. Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Przeczytaj recenzję Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Poradnik dostępny dla Przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu nauczycieli - Jarosław Kordziński - sprawdź opinie i opis produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI