Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje (wydanie 2)

Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje (wydanie 2) - Katarzyna Remlein | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Remlein
WYMIAR
6,24 MB
NAZWA PLIKU
Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje (wydanie 2).pdf
ISBN
6548966845425

OPIS

Wiele sytuacji z życia codziennego wymaga umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, pokazaliśmy je w charakterystycznych kontekstach językowych, które przypisaliśmy do odpowiednich sytuacji. Dzięki tej książce nie tylko poznasz i wzbogacisz niezbędne słownictwo, ale także nauczysz się odpowiednio stosować je w kontekście. Zawiera tematy takie jak: w taksówce, na lotnisku, w restauracji, w banku, u mechanika, na rozmowie kwalifikacyjnej, w aptece, u lekarza i wiele innych. "Niemiecki w tłumaczeniach. Sytuacje" to świetny materiał do nauki języka niemieckiego potrzebnego na co dzień:- przykłady zdań pozwolą Ci nauczyć się przydatnych zwrotów i wyrazów używanych w różnych sytuacjach życia codziennego,- informacje w chmurkach znacznie poszerzą zasób słownictwa,- w specjalnie pozostawionym miejscu do zapisania tłumaczeń sprawdzisz swoją poprawność językową,- szybkie testy zweryfikują i utrwalą ćwiczony materiał,- przydatne wskazówki gramatyczne i leksykalne wskażą ważne aspekty językowe,- dzięki nagraniom mp3 udoskonalisz umiejętność słuchania i wymowy (do pobrania na naszej stronie).

Wydanie 2 + kod MP3. Kup na bookland.com.pl i zyskaj 15% rabatu, 30 dni na zwrot, darmową wysyłkę w 24h lub darmowy odbiór w księgarni jeszcze dzisiaj. Niemiecki w tłumaczeniach.

Aby pomóc Ci w codziennej komunikacji, zebraliśmy najbardziej przydatne słownictwo, pokazaliśmy je w charakte Informujemy, że zgodnie z naszą polityką prywatności w celu poprawy jakości korzystania z naszego serwisu używamy plików cookies. Szczegóły tutaj..

POWIĄZANE KSIĄŻKI