Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę - Kate Pankhurst | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kate Pankhurst
WYMIAR
3,72 MB
NAZWA PLIKU
Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę.pdf
ISBN
1865370788712

OPIS

W obliczu zagrożenia środowiska naturalnego, kiedy młodzi aktywiści, jak Greta Thunberg, wzywają polityków i ludzi u władzy do zapobiegania katastrofie klimatycznej, ta książka pokazuje, że nawet małe zmiany przynoszą wielkie rezultaty i każdy z nas może odegrać ważną rolę w walce o los naszej planety. Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę to zbiór inspirujących opowieści o kobietach, które pragnęły chronić Ziemię i wszystkich jej mieszkańców. Pokonaj plastik i segreguj śmieci wraz z ISATOU CEESAY, podziwiaj inteligencję szympansów z JANE GOODALL i walcz z wycinką lasów z WANGARI MAATHAI! Książka, przystępnie napisana i pięknie zilustrowana przez bestsellerową autorkę KATE PANKHURST, uzupełniona o słownik ważnych pojęć z dziedziny ekologii, zainspiruje młodych czytelników opowiadając im fascynujące historie wielu kobiet, dla których dbanie o środowisko naturalne było priorytetem. A co TY zrobisz, by ocalić planetę?

Przeczytaj recenzję Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę to zbiór inspirujących opowieści o kobietach, które pragnęły chronić Ziemię i wszystkich jej mieszkańców.

Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety które ratowały planetę Dostępność: Towar ... Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety, które ratowały planetę W obliczu zagrożenia środowiska naturalnego, kiedy młodzi aktywiści, jak Greta Thunberg, wzywają polityków i ludzi u władzy do zapobiegania katastrofie klimatycznej, ta książka pokazuje, że nawet małe zmiany przynoszą wielkie rezultaty i każdy z nas może odegrać ważną ... Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety które ratowały planetę. Poleć znajomemu ; Podziel się ; Zapytaj sprzedawcę ; Drukuj ; Poczekalnia; Nadzwyczajnie wspaniałe kobiety które ratowały planetę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI