Książka bez obrazków

Książka bez obrazków - Benjamin Joseph Novak | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benjamin Joseph Novak
WYMIAR
11,38 MB
NAZWA PLIKU
Książka bez obrazków.pdf
ISBN
8627987627302

OPIS

I cóż może w niej być zabawnego?Przecież jeśli w książce nie ma obrazków, to oglądać w niej można tylko słowa na stronach.Słowa, które mogą nas zmusić do wydawania dziwacznych dźwięków…No więc właściwie co to za książka?Rozbrajająco prosta, a zarazem genialnie skonstruowana. Wywołuje wybuchy śmiechu za każdym razem, gdy do niej zaglądamy. Ale też pozwala przekonać dzieci, że słowo pisane może być niewyczerpanym źródłem zabawy i psot.OSTRZEŻENIETa książka wygląda poważnie, ale w rzeczywistości jest KOMPLETNIE BEZ SENSU.Jeśli Twoje dziecko próbuje Cię nakłonić, byś ją przeczytał (lub przeczytała), oznacza to, że chce Ci spłatać psikusa. Będziesz musiała (lub musiał) mówić GŁUPSTWA i ROZŚMIESZAĆ wszystkich wokoło.Tylko potem nie mów, że się nie ostrzegaliśmy…

Jeśli jednak zdystansujemy się do siebie i zaczniemy się bawić książką to możemy stworzyć z ... „Książka bez obrazków" to lektura, która zmusza dorosłych do wygłupów. Dziwne słowa, zdania bez sensu, śmieszne dźwięki - nie jest łatwo wyjść z butów poważnego rodzica i wcielić się w plotącego głupoty żartownisia. Sprawdź niskie ceny i kup Książka bez obrazków w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o Książka bez obrazków - Novak Benjamin Joseph - 6920205100 w archiwum Allegro.

Dziwne słowa, zdania bez sensu, śmieszne dźwięki - nie jest łatwo wyjść z butów poważnego rodzica i wcielić się w plotącego głupoty żartownisia. Jeśli jednak zdystansujemy się do siebie i zaczniemy się bawić książką to możemy stworzyć z ... „Książka bez obrazków" to lektura, która zmusza dorosłych do wygłupów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI