Krew wroga. Seria Zaklinaczka. Tom 5

Krew wroga. Seria Zaklinaczka. Tom 5 - Lene Kaaberbol | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lene Kaaberbol
WYMIAR
4,63 MB
NAZWA PLIKU
Krew wroga. Seria Zaklinaczka. Tom 5.pdf
ISBN
6635070823157

OPIS

Na ziemię opadło czarne, zakrwawione pióro.– Bez kruków jesteśmy tylko zwykłymi zaklinaczkami. Jeśli w ogóle posiadamy jakąkolwiek moc – powiedziała Thuja i Clara zrozumiała, że Krucze Matki nie będą mogły jej pomóc. Że to ona musi pomóc im i ocalić ostatniego żyjącego kruka.Gwałtowna, śmiercionośna krucza burza okazała się jedynie pierwszą z przeszkód w dzikiej i niebezpiecznej podróży, podczas której Clara sama będzie musiała rozstrzygnąć, kto jest przyjacielem, a kto tak naprawdę jest jej wrogiem.Krew wroga to piąty i przedostatni tom sagi o Clarze, jej walce o przetrwanie w zaklętym świecie, w którym czary bardzo różnią się od tego, co znamy z bajek dla dzieci.

Tytuł: Zaklinaczka Krew wroga Autor: Kaaberbol Lene Wydawnictwo: Debit Seria: ZAKLINACZKA ISBN: 9788380572546 Numer tomu: 5 Tytuł oryginału: Vildheks 5: Fjendeblod Język oryginału: duński Tłumacz: Stępkowska Edyta Języki: polski Rok wydania: 2018 Ilość stron: 174 Format: 14.0x21.0cm Zaklinaczka. Zemsta Chimery.

Napisz własną recenzję. Napisz recenzję o produkcie: Krew wroga.

POWIĄZANE KSIĄŻKI