Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem

Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem - Bożena Dybowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bożena Dybowska
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Kapitan Nauka. Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem.pdf
ISBN
5891812245859

OPIS

Pakiet 100 rozwijających zabaw dla przedszkolakówRysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (4–5 lat) to zestaw 100 zabaw rozwijających kompetencje matematyczne, logiczne i językowe u przedszkolaków. Różnorodne zadania wspomagają naukę liczenia w zakresie 10, odkrywanie podobieństw i różnic, klasyfikację przedmiotów, ćwiczą spostrzegawczość i myślenie logiczne oraz przygotowują do nauki pisania i czytania.Świat roślin i zwierząt w pełnym barw i smaków ogrodzieDzięki sympatycznemu bohaterowi dzieci poznają różnorodne gatunki zwierząt, roślin uprawnych i ozdobnych. Dowiadują się, czego rośliny potrzebują do życia, jakie prace są wykonywane w ogrodzie i jak człowiek może korzystać z darów natury.Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach znajdują się zagadki i łamigłówki o różnym stopniu trudności opracowane przez pedagogów i nauczycieli pracujących z przedszkolakami i uczniami. Atrakcyjna tematyka została świetnie zilustrowana przez Dankę Fukowską. Dzięki jej niepowtarzalnej kresce przedszkolaki odkrywają z królikiem Kazikiem piękno ogrodu o każdej porze roku. Dołączony do zestawu flamaster suchościeralny pozwala wielokrotnie rozwiązywać zadania.Wskazówki dotyczące rozwoju 4- i 5-latków zamieszczone w książce w prosty sposób opisują możliwości dziecka, a ilustrowane zadania inspirują i umożliwiają zdobywanie nowej wiedzy o otaczającym dziecko świecie.Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (4–5 lat) to nowe wydanie bestsellera 100 zabaw z królikiem Kazikiem.Rozwójnauka liczenia, rozwój mowy, przyroda, grafomotorykaAutorzy:Bożena Dybowska – pedagog, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnejAnna Grabek – pedagog, matematyczkaDanka Fukowska – ilustratorkaW serii również• Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem• Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką

Tutaj znajdziecie głównie zadania dotyczące przyrody, ogrodu, warzyw i owoców. Ta część podoba mi się najbardziej.

Nauka liczenia, rozwój mowy, przyroda i grafomotoryka - wszystko to znajdziecie w każdej z teczek. Jednak mimo pozornie podobnych zadań materiały różnią się między sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI