Eva i Adam. Głowa pełna ciebie

Eva i Adam. Głowa pełna ciebie - Mans Gahrton | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mans Gahrton
WYMIAR
9,11 MB
NAZWA PLIKU
Eva i Adam. Głowa pełna ciebie.pdf
ISBN
3623414719615

OPIS

Komedia romantyczna poważnie traktująca młodzieńczą miłość!Adam przeprowadza się z rodzicami do innego miasta i rozpoczyna naukę w nowej szkole. Po cichu ma nadzieję, że nowi koledzy z klasy go polubią. Niestety sprawy przybierają zły obrót. Adam wdaje się w bójkę, zaprzyjaźnia się z klasowym rozrabiaką i uderza piłką w głowę tę słodką dziewczynę Evę. Z kolei Evę pochłania prowadzenie bloga, gra w piłkę, przyjaciółka Annika i wzdychanie do Fetcha. Nie ma czasu na poznawanie tego nowego, dziwnego chłopaka, Adama. Ale pewnego dnia Eva organizuje imprezę urodzinową, na której pojawia się Adam i wydarza się coś nieoczekiwanego.

Głowa pełna ciebie liczy 158 stron. Jej wymiary to 213x150.

Cena: 32,90 z ł 32.90 ... Ewa i adam głowa pełna ciebie (Mans Gahrton). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Dowolna kategoria.

POWIĄZANE KSIĄŻKI