Orzechowa czarownica

Orzechowa czarownica - Elisa Puricelli Guerra | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elisa Puricelli Guerra
WYMIAR
6,19 MB
NAZWA PLIKU
Orzechowa czarownica.pdf
ISBN
7616636292975

OPIS

Kolejna powieść włoskiej bestsellerowej autorki!Ona – wulkan energii i ciekawska buntowniczka. On – nieśmiały wielbiciel fizyki. Co może połączyć tak różne charaktery?Zamknięty na cztery spusty ogród z nieznanych powodów przyciąga do siebie nastoletnią Hazel. Chcąc rozwikłać jego tajemnicę, dziewczyna nawiązuje znajomość z Colinem, nieśmiałym miłośnikiem fizyki. Od tej pory razem próbują odkryć, co skrywa zagadkowe miejsce. Jej dociekliwość i jego zamiłowanie do nauki idealnie się uzupełniają. Jednak pytań jest coraz więcej, a odpowiedzi wciąż brakuje. Czy można wierzyć w to, co mówią mieszkańcy miasta? Jaką tajemnicę skrywa stary ogród? A przede wszystkim, dlaczego jest zamknięty? Czy można wpłynąć na przeszłość, a co za tym idzie… na teraźniejszość?

Akapit Press Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Orzechowa czarownica - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty. Sprawdź niskie ceny i kup Orzechowa czarownica w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o ORZECHOWA CZAROWNICA, ELISA PURICELLI GUERRA - 9821404871 w archiwum Allegro.

Z niemalże filozoficznymi rozważaniami na temat czasu oraz wątkiem naukowym. O uroku powieści zdecydowanie stanowią bohaterowie. Orzechowa czarownica.

POWIĄZANE KSIĄŻKI