Na wszystko jest sposób

Na wszystko jest sposób - Renata Piątkowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
5,4 MB
NAZWA PLIKU
Na wszystko jest sposób.pdf
ISBN
9054354443190

OPIS

Na babcię, która poucza i poucza, na bałagan w pokoju, na zarazki na rękach i nawet na sąsiadkę, która chyba jest czarownicą – na wszystko jest sposób!Piotruś, choć mały, nieźle sobie z tymi problemami radzi. Może dlatego, że nie boi się przygód?Może, bo mama jest blisko?A może po prostu wie, że z każdej sytuacji da się znaleźć jakieś wyjście.

Może dlatego, że nie boi się przygód?Moż... Na wszystko jest sposób Książka dla dzieci o tym, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Na wszystko jest sposób! - Na babcię, która poucza i poucza, - Na bałagan w pokoju, - Na zarazki na rękach...

Opisane są w niej scenki, które w życiu ... Na babcię, która poucza i poucza, na bałagan w pokoju, na zarazki na rękach i nawet na sąsiadkę, która chyba jest czarownicą - na wszystko jest sposób! Piotruś, choć mały, nieźle sobie radzi. Może dlatego, że nie boi się przygód? Że mama jest blisko? A mo Na babcię, która poucza i poucza, na bałagan w pokoju, na zarazki na rękach i nawet na sąsiadkę, która chyba jest czarownicą - na wszystko jest sposób! Piotruś, choć mały, nieźle sobie radzi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI