Literkowa książka

Literkowa książka - Alicja Krzanik | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alicja Krzanik
WYMIAR
7,35 MB
NAZWA PLIKU
Literkowa książka.pdf
ISBN
3355713727545

OPIS

Szydełkowa książka, jakiej jeszcze nie było!O to osa, M to motyl, Ł to łąka… Każda literka coś w sobie kryje. Czy zgadniecie co?Dzięki pięknym włóczkowym ilustracjom i zabawnym wierszykom nauka literek to świetna zabawa.Anna Salamon – matka piątki dzieci, przedszkolna „pani od sztuki” i ilustratorka. Współpracuje ze „Świerszczykiem”. W świat ilustracji przemyciła szydełko i kilkadziesiąt kilogramów włóczki, nie licząc recyklingowych tkanin i pasmanterii. Stworzyła w internecie miejsce Deszczowy Dom, gdzie dzieli się anegdotami z życia matki i przygodami z pracy ilustratorki. W wolnych chwilach jeszcze bardziej ochoczo pracuje.Alicja Krzanik – urodziła się w Beskidzie Wyspowym. Szczęśliwa mama dwójki dzieci.Absolwentka Państwowego Liceum sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem.Autorka wierszy dla dzieci. Współpracuje m.in. ze „Świerszczykiem” oraz magazynem „Dzieci”. Kiedy akurat nie rymuje, wspina się po górach, czyta, maluje, gra na flecie poprzecznym lub tworzy biżuterię. Podczas pisania towarzyszą jej dwie rozmruczane kotki – poezja w najczystszej formie.

forma wydania: książka papierowa oprawa: twarda. ilustrator: Anna Salamon.

Numer ISBN: 978-83-10-13582-7. Szydełkowa książka, jakiej jeszcze nie było! O to osa, M to motyl, Ł to łąka… Każda literka coś w sobie kryje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI