Filozofia dla bystrzaków (wydanie II)

Filozofia dla bystrzaków (wydanie II) - Tom Morris | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Tom Morris
WYMIAR
5,79 MB
NAZWA PLIKU
Filozofia dla bystrzaków (wydanie II).pdf
ISBN
1552689286628

OPIS

Prawdziwa królowa nauk znowu w akcji!Filozofia często kojarzy nam się z galopującą nudą i bezpowrotnie straconym czasem. A jednak mimo kiepskiego PR-u jest to jedna z najbardziej fascynujących dyscyplin naukowych. Filozofia pobudza do myślenia, pomaga zrozumieć świat, znaleźć sens życia i spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy. Tom Morris podchodzi do niej w niestandardowy sposób i odkrywa przed czytelnikiem wszystkie niezwykłe zakątki tej nauki. Przygotujcie się na lekturę pełną wrażeń.Bystry daje radę:wie, o co chodzi w filozofii,myśli jak filozof,szuka odpowiedzi na trudne pytania,wykorzystuje filozofię w życiu codziennym,łączy wiedzę z praktyką.Tom Morris jak nikt inny ożywia dziedzinę filozofii.Paul K. Moser, profesor i szef wydziału filozofii, Uniwersytet Loyoli w ChicagoTom Morris nie jest zwykłym bystrzakiem, a ja nie jestem filozofem, więc prawdopodobnie stanowimy dobraną parę do przeprowadzenia tego cudownego ćwiczenia, polegającego na odkryciu niektórych z najbardziej nieuchwytnych i trwałych tajemnic życia. Przeczytaj to i poczuj, jak mądrzejesz!Ken Schanzer, prezes NBC Sports

15 zł. Dodane z telefonu o 23:00, 6 czerwca 2020. Wydanie II.

Mimo to rynek wymiany walut charakteryzuje się na ogół stosunkowo stabilnymi trendami... Grillowanie Dla Bystrzakow Wydanie II Grilby. Budowanie Pewnosci Siebie Dla Bystrzakow Bupeby.

POWIĄZANE KSIĄŻKI