Dzieci których nie ma

Dzieci których nie ma - Renata Piątkowska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Renata Piątkowska
WYMIAR
8,24 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci których nie ma.pdf
ISBN
7823250352120

OPIS

Polen-Jugendverwahrlager der Sicherheitspolizei in Litzmannstadt – obóz po dziś dzień mało znany, nadal leży poza granicami naszej świadomości, naszego poznania, a nawet naszej wyobraźni…To miejsce, w którym prawo chroniące dzieci umarło z chwilą jego powstania. (…) Jakakolwiek ocena jest zbędna, słowa zbyt słabe, by oddać bestialstwo, bezmiar cierpienia i krzywdy, jakich doznały dzieci w łódzkim obozie przy ulicy Przemysłowej.Nie wolno nam dopuścić, by to, co się wydarzyło w obozie dla polskich dzieci w Łodzi, poszło w zapomnienie.Renata Piątkowska

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Dzieci, których nie ma (Renata Piątkowska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Wydawnictwo Literatura ⭐ Dzieci, których nie ma - Renata Piątkowska Cena: 18.80 zł / Kategoria wiekowa: 15+ / Ilość stron: 56 - Kup teraz! Dzieci, których nie ma to porażająca opowieść o Polen-Jugendverwahrlager der Sicherheitspolizei in Litzmannstadt - niemal nieobecnym w pamięci zbiorowej obozie dla polskich dzieci przy ulicy Przemysłowej w Łodzi.

Straty znowu idą w setki tysięcy złotych. W Lubinie szybko odzyskano pieniądze.

POWIĄZANE KSIĄŻKI