Ukojone serce

Ukojone serce - Dillow Linda | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dillow Linda
WYMIAR
12,53 MB
NAZWA PLIKU
Ukojone serce.pdf
ISBN
1963215460983

OPIS

Większość z nas warunkuje swoje poczucie zadowolenia okolicznościami, uzależnia je od własnych uczuć czy też uczuć innych ludzi. Jednak prawdziwe zadowolenie jest niezależne od warunków, w jakich się znajdujemy. Jest stanem serca, a nie stanem rzeczy.Przyjmij zaproszenie autorki do wspólnej podróży, która pomoże ci zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście, i doświadczyć zmiany w patrzeniu na otaczający świat, ludzi czy nawet siebie samą, a także rolę, którą przyszło ci spełniać. Dostrzeżesz, jak zamartwianie się, niepokoje i skupianie się na niewłaściwych rzeczach odciągają cię od doświadczania pełnej radości w sercu.Gdy odkryjesz już tajemnicę zadowolenia, twoje serce i umysł wypełni niezwykły pokój. Ujrzysz Boga w nowy sposób i doświadczyszobecności Tego, który jest Błogosławionym Władcą, Królem królów i Panem panów.Linda Dillow jest autorką wielu książek, takich jak Twórcza partnerka, Jaką żoną jestem czy Intymne sprawy (z Lorraine Pintus). Jest popularnym mówcą na konferencjach dla kobiet w różnych częściach świata. Wraz z mężem, Jodym, mieszka w Monument, w stanie Kolorado, USA. Mają czworo dzieci i dziesięcioro wnucząt.

Jednak prawdziwe zadowolenie jest niezależne od warunków, w jakich się znajdujemy. Sprawdź niskie ceny i kup Ukojone serce w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Informacje o Ukojone serce Dillow Linda - 7505020170 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-09-03 - cena 27,97 zł Ukojone serce Linda Dillow.

Jest stanem serca, a nie stanem rzeczy. Przyjmij zaproszenie autorki do wspólnej podróży, która pomoże ci zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście, i doświadczyć zmiany w patrzeniu na otaczający świat, ludzi czy nawet siebie samą, a także rolę, którą ... Księżkę Ukojone serce prawdopodobnie można tam kupić lub przeczytać bez limitów i wielkich opłat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI