Spełnij prośbę Matki

Spełnij prośbę Matki - Lidia Anna Waśko | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lidia Anna Waśko
WYMIAR
3,75 MB
NAZWA PLIKU
Spełnij prośbę Matki.pdf
ISBN
8487188958081

OPIS

Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca z przedmową o. Jacka Salija13 czerwca 1917 roku, w czasie drugiego objawienia, Maryja powiedziała Łucji: “Jezus chce posłużyć się Tobą, aby ludzie mnie poznali i pokochali. Chciałby ustanowić na świecie nabożeństwo do mego Niepokalanego Serca”. Po tych słowach trójka pastuszków zobaczyła serce Maryi otoczone cierniami.W następnym miesiącu, 13 lipca 1917 roku Matka Boża wyjaśniła, że Bóg ratując grzeszników wpadających do czeluści piekielnych, chce ustanowić na świecie nabożeństwo do jej Niepokalanego Serca.Już po śmierci Franciszka i Hiacynty Łucja wstąpiła w roku 1925 do zakonu doroteuszek w Ponteverdzie.Tam, 10 grudnia 1925 roku ukazała jej się Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus i znowu pokazała otoczone cierniami serce, a Jezus powiedział: „Oto Serce twej Najświętszej Matki, otoczone cierniami, którymi niewdzięczni ludzie ranią Je wciąż na nowo, a nie ma nikogo, kto by przez akt wynagrodzenia te ciernie powyciągał”.O nabożeństwo pierwszych sobót upomniał się jeszcze Jezus 15 lutego 1926 roku a 13 czerwca 1929 roku przypominała o nim wizjonerce Maryja. W nocy z 29 na 30 maja 1930 roku Pan Jezus powiedział Łucji, że grzechy przeciw Jego Matce obrażają Boga, a Ona, troszcząc się o zbawienie grzeszników, prosi o ich zadośćuczynienie.Są cztery warunki nabożeństwa w intencji wynagradzającej: spowiedź, Komunia Św., odmówienie jednej części Różańca i 15 minutowa medytacja nad wybranymi tajemnicami różańcowymi. Najtrudniejszy do spełnienia wydaje się ten ostatni.Mamy nadzieję, że niniejsza książka pomoże go skutecznie wypełnić.

Tytuł: Spełnij prośbę Matki Podtytuł: Rozważania różańcowe na pierwsze soboty miesiąca Z przedmową o. Jacka Salija Autor: Waśko Lidia Anna Wydawnictwo: Fronda ISBN: 9788380794290 Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 216 Format: 15.0x20.5cm Oprawa: Miękka ze ... „Spełnij prośbę Matki.

Oprawa jest miękka. Powiadom mnie, jak tylko Spełnij prośbę Matki. ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI