Robert i Róża. Cykl Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 1

Robert i Róża. Cykl Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 1 - Małgorzata Klunder | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Klunder
WYMIAR
11,21 MB
NAZWA PLIKU
Robert i Róża. Cykl Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 1.pdf
ISBN
2378786680022

OPIS

PEŁNA CIEPŁA I OPTYMIZMU SAGA RODZINNARóża i Robert, i ich wchodzące w dorosłość dzieci – Gosia, Jan oraz Elka, to główni bohaterowie pierwszego tomu opowieści o rodzinie o wdzięcznym nazwisku Niziołek.Saga opisuje losy poznańskiej rodziny Niziołków od lat sześćdziesiątych począwszy, na XXI wieku kończąc. Wszyscy członkowie rodziny uwielbiają książki, a rodzinnym numerem jeden jest Władca Pierścieni.

Niziołkowie z ulicy Pamiątkowej. Tom 1 Autor: Małgorzata Klunder Wydawnictwo: Replika ISBN: 9788366217768 Numer tomu: 1 Tytuł tomu: Robert i Róża Języki: polski Rok wydania: 2019 Ilość stron: 352 Format: 14,5x20,5 cm ... Członków tej rodziny, a także ich bogaty księgozbiór, przedstawia nam latorośl, córka Róży i Roberta Niziołków.

Róża i Robert, i ich wchodzące w dorosłość dzieci − Gosia (Perełka), Jan Peregryn oraz Elanora Pulcheria, dla swoich po prostu ... Robert i Róża już jakiś czas temu wypuścili swoje dzieci w świat, które teraz już na własny rachunek tworzą karty tej opowieści. Księża Tadeusz i Jan zostają wysłani na misje do szkockiego niedużego miasta Kirkcaldy, na północ od Edynburga, gdzie co krok spotykają rodaków. Opis: Robert i Róża - Klunder Małgorzata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI