Kobieta w wielkim mieście

Kobieta w wielkim mieście - Katarzyna Olubińska | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Olubińska
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Kobieta w wielkim mieście.pdf
ISBN
6897633049467

OPIS

Kobiecość – siła, która zmienia świat Kobieta w wielkim mieście to cykl bardzo osobistych i wzruszających wywiadów z kobietami, które miały odwagę zawalczyć o swoje marzenia. To opowieść o sile miłości, trudnych relacjach, pasji zawodowej, codziennych problemach, pięknie kobiecości i macierzyństwa oraz o wierze, która pozwala przetrwać najtrudniejsze chwile. W każdej z tych historii odnajdziesz cząstkę siebie… Katarzyna Olubińska, dziennikarka, autorka bestsellerowej książki Bóg w wielkim mieście, zaprosiła do rozmów niezwykłe kobiety. Swój kobiecy świat pokazały: Agnieszka Amaro Anna Dec Magdalena Grabowska (Bovska) Joanna Jędrzejczyk Anna Karwan Paulina Krupińska Magdalena Lamparska Marta Żmuda Trzebiatowska To książka o Tobie i dla Ciebie. Kobiecość to siła, charyzma i odwaga, by głośno mówić, kim jesteśmy, kim chcemy być.Marta Żmuda Trzebiatowska

15 września 2020. Siła kobiecości, indywidualny charakter, otwartość i ciekawość świata - tak marka Molton prezentuje swoją najnowszą kolekcję w kampanii video AW2020. Seks w wielkim mieście (2008) Sex and the City - Carrie planuje ślub z Mr Bigiem.

Plany, ambicje i pomysły często jednak nie wytrzymują zderzenia z rzeczywistością. Znajdziesz w nim wiele kobiecych niespodzianek, a także inspirujące cytaty z książki Kobieta w wielkim mieście. Przejdź do treści.

POWIĄZANE KSIĄŻKI