Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu

Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu - Benjamin Hardy | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Benjamin Hardy
WYMIAR
11,39 MB
NAZWA PLIKU
Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu.pdf
ISBN
5892575362247

OPIS

Ile razy starałeś się zmienić coś w swoim życiu na lepsze? Ile razy sfrustrowany wracałeś do punktu wyjścia? Próbowałeś siłą woli zwalczać złe nawyki, ale szybko wycofywałeś się do starych wzorców. Próbowałeś postanowień noworocznych, ale już po kilku tygodniach wszystko wracało do stanu z poprzedniego roku. Wyznaczałeś sobie imponujące cele, ale mimo ciężkiej pracy wspaniałych osiągnięć wciąż brakowało. Po kilku kolejnych porażkach musisz dojść do oczywistego, wydaje się, wniosku: masz problem. Czegoś Ci brakuje - charakteru, wewnętrznej mocy, siły woli. Przecież wystarczy mieć silną wolę, aby osiągnąć dowolny sukces, prawda?Ta inspirująca książka pozwoli Ci zrozumieć, jak niszczący jest mit silnej woli. Większość z nas staje się ofiarami swojego środowiska. Nie umiemy kreować własnego środowiska i pozwalamy, by ono kreowało nas: sfrustrowanych, zmęczonych, wciąż doświadczających porażek. Jeśli jednak prześledzisz, jak ewolucja osobowości wiąże się z tworzeniem środowiska, dowiesz się, w jaki sposób na nie wpłynąć i je zmienić. W efekcie zaprogramujesz warunki, które sprawią, że sukces stanie się nieunikniony. Dotyczy to zarówno środowiska zewnętrznego, jak i wewnętrznego. I właśnie ta publikacja zainspiruje Cię do takiego zmodyfikowania warunków, w których funkcjonujesz, aby ukształtować siebie samego, począwszy od myśli, emocji i dokonywanych wyborów.Dzięki tej książce dowiesz się:dlaczego siła woli nie wystarczyskąd się bierze moc sprawcza środowiska i jak ją wykorzystaćw jaki sposób zmieniać swoje środowisko, aby wspierało Twoje aspiracjedlaczego współdziałanie niesie ze sobą wyjątkowe możliwościjak podejmować ważne decyzje i konsekwentnie je realizowaćNatychmiast skończ z szalonym mitem siły woli!

1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars. Pseudonim. Kup teraz na Allegro.pl za 28,58 zł - SIŁA WOLI TO MIT ZNAJDŹ UKRYTE KLUCZE DO SUKCES z miasta Warszawa.

Pseudonim. Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu - audiobook od Benjamin Hardy możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). Siła woli to mit! Znajdź ukryte klucze do sukcesu (plik audio) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI