Klub Odkrywców "Niedźwiedź polarny"

Klub Odkrywców Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alex Bell
WYMIAR
5,55 MB
NAZWA PLIKU
Klub Odkrywców "Niedźwiedź polarny".pdf
ISBN
3477501398858

OPIS

Stella od zawsze marzyła, by wyruszyć w podróż z jej tatą Feliksem, członkiem Klubu Odkrywców „Niedźwiedź polarny”. Według regulaminu dziewczyny nie mogą dołączyć do klubu i stać się odkrywczyniami, ale Stella ma zamiar pokazać, że te zasady trzeba zmienić! Gdy udaje jej się wyruszyć na ekspedycję w poszukiwaniu najzimniejszego punktu Lodowych Wysp, nawet nie podejrzewa, że zmierza ku swojemu przeznaczeniu. Czy wreszcie pozna prawdę o swojej rodzinie? Przeżyj zimową przygodę pełną gigantycznych yeti, tajemniczych elfów, zaklinaczy zwierząt i magików!

Młodzi pasjonaci przygód znajdą w niej świat pełen baśni i magicznych stworzeń. Świat zamieszkiwany przez jednorożce ... Bo Klub Odkrywców Niedźwiedź Polarny to nie tylko opowieść o przygodach wielkich odkrywców, ale przede wszystkim o emancypacji kobiet! Główna bohaterka, Stella Gwiazdenka Pearl, wychowywana jest przez swojego przybranego ojca.

Feliks należy do Klubu ... Klub Odkrywców. Niedźwiedź polarny (6100597) - Alex Bell - Książka, recenzja, streszczenie Klub Odkrywców.

POWIĄZANE KSIĄŻKI