Język ANSI C. Programowanie (wydanie 2)

Język ANSI C. Programowanie (wydanie 2) - Brian W. Kernighan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brian W. Kernighan
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Język ANSI C. Programowanie (wydanie 2).pdf
ISBN
1225697053434

OPIS

Drogi Czytelniku, właśnie trzymasz w rękach nowe wydanie książki zaliczanej do klasyki literatury informatycznej. Napisana przez autorów języka ANSI C w najlepszy możliwy sposób przedstawia arkana tego języka. A co można powiedzieć o samym języku? To też klasyka. To język wymagający systematyczności i skupienia, ale dający w zamian wiele możliwości i świetne wyniki. To najczęściej nauczany język programowania - jego znajomość stanowi znakomity fundament do poznania kolejnych, bardziej złożonych języków. Mimo swojego zaawansowanego wieku jest on ceniony i w wielu dziedzinach wciąż niezastąpiony.Dzięki tej książce zdobędziesz kompletną wiedzę na temat języka C. Poznasz wszystkie dostępne typy, operatory i wyrażenia. Nauczysz się sterować wykonywaniem programu oraz wykorzystywać funkcje. Ponadto dogłębnie poznasz coś, co sprawia początkującym programistom najwięcej problemów - wskaźniki. Następnie zapoznasz się także z funkcjami wejścia i wyjścia. Dowiesz się, jak uzyskać dostęp do plików, formatować dane wyjściowe oraz obsługiwać błędy. Książka ta jest bogata w przykłady, a każdy z nich został przetestowany przez autorów. Język ANSI C. Programowanie. Wydanie II to niezastąpiona pozycja na półce każdego studenta informatyki, pasjonata programowania i zawodowca. Wraz z książką został wydany zeszyt zawierający rozwiązania do wszystkich zawartych w niej ćwiczeń.Zmienne i wyrażenia arytmetyczne w języku CKompilowanie koduWykorzystanie preprocesora języka CTypy i operatoryMetody sterowania wykonywaniem programuWykorzystanie funkcjiStruktura programuZasada działania wskaźnikówStruktury danychOperacje wejścia i wyjściaZastosowanie rekurencjiPoznaj tajniki języka C!

Wydanie II" to jedna z najlepszych dostępnych na rynku pozycji do nauki tego języka, zaliczana do klasyki literatury informatycznej i ciesząca się niemalejącą popularnością. Język ANSI C. Programowanie [Kernighan Brian W., Ritchie Dennis M.] Podręcznik szkolny już od 35,40 zł - od 35,40 zł, porównanie cen w 20 sklepach.

Programowanie. Wydanie II to niezastąpiona pozycja na półce każdego studenta informatyki, pasjonata programowania i zawodowca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI