Bez ostatniej strony

Bez ostatniej strony - Brigit Clio | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Brigit Clio
WYMIAR
7,98 MB
NAZWA PLIKU
Bez ostatniej strony.pdf
ISBN
8311313051394

OPIS

"Gdy Mike wszedł do pokoju, Robert Pine jak zwykle zasłonił swoje notatki. Odruchowo, gwałtownie i zupełnie niepotrzebnie.- Poczta dla pana, sir.- Dzięki, Mike - wymamrotał, udając, że szuka zszywacza.Był zakłopotany. Jak zawsze, gdy trzęsły mu się ręce. Nie nadaję się do tej roboty - pomyślał. - Cholera! Jestem chemikiem, nie agentem..."Jest rok 1953. Społeczeństwo amerykańskie ogarnia atmosfera strachu, a komisja senatora McCarthy'ego wszędzie węszy komunistyczne spiski i rozpoczyna "polowanie na czarownice".Młody chemik, zatrudniony w tajnym wojskowym laboratorium opracowującym gazy bojowe, pada tymczasem ofiarą szantażu. Przekonany, że jego narzeczona została porwana, chcąc ocalić jej życie, ujawnia wzór na śmiercionośny gaz. Jeszcze tego samego dnia okazuje się jednak, że porwanie było mistyfikacją...Kto wyłudził wzór? Główny bohater rozpoczyna prywatne śledztwo. Odkryje niejedną tajemnicę, ale czy uda mu się dotrzeć do prawdy?

Nie nadaję się do tej roboty ... Bez ostatniej strony ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

Był zakłopotany. Jak zawsze, gdy trzęsły mu się ręce.

POWIĄZANE KSIĄŻKI