Bajki Mazajki 5+. Bajka dla małych butów

Bajki Mazajki 5+. Bajka dla małych butów - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Bajki Mazajki 5+. Bajka dla małych butów.pdf
ISBN
8532416372561

OPIS

Bajki Mazajki otwierają dzieciom drogę do rozwijania spontanicznej aktywności twórczej w cudownym świecie bajek.Dzieci znajdą w tych książeczkach fascynujące opowieści i spotkają postacie o niezwykłych kształtach i kolorach.Będą mogły rysować, dorysowywać, wyszukiwać, kolorować, przyklejać, szkicować, mazać i kreślić ile dusza zapragnie.Bo Mazajka zaprasza dzieci do krainy wyobraźni i pomaga odkryć radość tworzenia.Uwaga! Nasze bajki to nie tylko superzabawa dla każdego dziecka!Rozwijają też wyobraźnię przez twórcze rysowanie, stymulują kreatywność, rozwijają sprawność manualną, ćwiczą umiejętność koncentracji i spostrzegawczość każdego małego twórcy.Seria Bajki Mazajki - seria 51 książeczek dla dzieci od 4 do 6 roku życia. Każda książeczka zawiera bajkę z morałem w pięknej oprawie graficznej, którą współtworzy dziecko - ilustracje częściowo są kolorowe, częściowo konturowe do pokolorowania przez dziecko. Każda książeczka to również ciekawe, kreatywne ćwiczenia do tekstu - zagadki logiczne, rebusy, plątaninki, kolorowanki wg wzoru itp. Dodatkową atrakcją książeczek są naklejki, które pełnią funkcję motywującą dla dziecka.

Bajki Mazajki 5+ już od 2,50 zł - od 2,50 zł, porównanie cen w 8 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Bajki Mazajki 5+.

Bajka dla małych butów. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Sprawdź niskie ceny i kup Bajki Mazajki 5+ Bajka dla małych butów w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Bajka dla małych butów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI