Wiktor i Hanka. Cykl Wojna i miłość. Tom 3

Wiktor i Hanka. Cykl Wojna i miłość. Tom 3 - Jolanta Maria Kaleta | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jolanta Maria Kaleta
WYMIAR
5,5 MB
NAZWA PLIKU
Wiktor i Hanka. Cykl Wojna i miłość. Tom 3.pdf
ISBN
2203496273166

OPIS

Trzeci tom cyklu „Wojna i miłość”Na fali odwilży po śmierci Stalina Andrzej Kaledin wychodzi z więzienia. Wraca do pracy w klinice. Po kilku latach dostają z Haliną mieszkanie, na świat przychodzi Szymon, a starszy syn Wiktor rozpoczyna studia na politechnice. Któregoś dnia w drodze na trening judo Wiktor poznaje Hankę, studentkę historii sztuki, dziewczynę o czarnych włosach i oczach ciemnych jak noc. Oboje wpadają w wir młodzieńczej miłości podbijanej rytmem skandowanych haseł o wolność słowa i demokratyczne prawo. Kiedy w marcu ’68 Hanka i Wiktor wychodzą na wrocławskie ulice pełni wiary, że siłą protestu są w stanie zmienić istniejącą rzeczywistość, na własnej skórze przekonują się, jak bardzo byli naiwni. Ucierpi również ich świeża miłość…Trzecia i ostatnia część cyklu Wojna i miłość to love story w realiach Polski Ludowej, kiedy władza decydowała o losie jednostki, za nic mając jej plany i pragnienia.

Wysyłka w: od 2 do 14 dni roboczych ... Miłość w trudnych politycznie czasach zmusza do podejmowania ryzykownych decyzji. Bohaterowie niniejszej książki będą musieli jednak zmierzyć się z prawdziwym zagrożeniem, nie tracąc przy tym nadziei na zmiany.

Trzeci tom cyklu "Wojna i miłość". Na fali odwilży po śmierci Stalina Andrzej Kaledin wychodzi z więzienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI