Pola i Buster. Niesforna wiedźma i uczuciowy maszkaron

Pola i Buster. Niesforna wiedźma i uczuciowy maszkaron - Sally Rippin | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sally Rippin
WYMIAR
6,21 MB
NAZWA PLIKU
Pola i Buster. Niesforna wiedźma i uczuciowy maszkaron.pdf
ISBN
4660437782290

OPIS

Poruszająca i zabawna opowieść o przyjaźni, która trwa wbrew przeciwnościom. Wiedźmy nie przyjaźnią się z maszkaronami, każdy to wie. Wiedźmy są wykształcone, bystre, wyrafinowane. Maszkarony to nieokrzesane gbury, podobno nawet czasem bywają groźne. Ale Pola i Buster przyjaźnią się od zawsze. Jakimś cudem udało im się to utrzymać w sekrecie. Aż pewnego dnia, zupełnie niespodziewanie, spotykają się na szkolnej wycieczce. Pola musi podjąć najtrudniejszą decyzję w życiu. Zawsze chciała być taka jak inne wiedźmy. Ale od zawsze też kocha Bustera…

Niesforna wiedźma i uczuciowy maszkaron" to pełna ważnych emocji, zabawnych sytuacji i cennych wartości książka, która spodoba się dzieciom w wieku około 6-10 lat. Z przyjemnością objęłam ją patronatem i bardzo polecam Wam jej lekturę.

Główną bohaterką tej poruszającej książki jest Pola. Kim jest Pola? Informacje o Pola i buster niesforna wiedźma i uczuciowy maszka - 9084018750 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI