Sekrety francuskiej kuchareczki

Sekrety francuskiej kuchareczki - Marie-Morgane Le Moël | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marie-Morgane Le Moël
WYMIAR
6,60 MB
NAZWA PLIKU
Sekrety francuskiej kuchareczki.pdf
ISBN
7201755384235

OPIS

Tiens! Kiedy Marie, żądna przygód francuska dziennikarka, decyduje się przenieść do Australii, aby spróbować sił jako korespondentka zagraniczna, musi wiele i szybko się nauczyć. Jak zdobyć zaproszenie na najlepsze imprezy, jak przebić się z pytaniem na konferencji prasowej, kiedy nachalni australijscy pisarze nieustannie ci przerywają, oraz jak zdobyć nowych przyjaciół - zwłaszcza kiedy urząd imigracyjny stanowczo sugeruje, że twój francusko-kanadyjski narzeczony musi wrócić do domu.Na szczęście posiadanie walizki pełnej przepisów Maman pomaga w chwilach, kiedy daje o sobie znać tęsknota za domem. Okazuje się też, że ten nachalny australijski pisarz uwielbia jej galette des rois... Ale czy Marie kiedykolwiek poczuje się dobrze w nowym domu?Autorka wzbogaciła swoją opowieść licznymi przepisami na typowe francuskie dania. Z właściwą sobie swadą przekazała unikalne porady kulinarne i zdradziła mnóstwo tajemnic, których pilnie strzegą słynni francuscy szefowie kuchni! Jeśli masz ochotę na obłędną szarlotkę tarte tatin, rewelacyjne herbatniki madeleines, których smak rozsławił w literaturze sam Marcel Proust, oraz na wyborną prowansalską tartę o smaku lata i beztroskich wakacji, ta książka jest właśnie dla Ciebie!Możesz zabrać dziewczynę z Francji, ale czy kiedykolwiek uda ci się zabrać Francję z dziewczyny?

przyszła mi taka refleksja jaką jest dom rodzinny a w szczególności tęsknota za nim, gdyż wiele osób nie docenia ciepła rodzinnego jakie spotyka w codziennym życiu, a nasza bohaterka, wręcz Książka Sekrety francuskiej kuchareczki pochodzi z wydawnictwa Kobiece. Autorem książki jest Moël Marie-Morgane Le.

przyszła mi taka refleksja jaką jest dom rodzinny a w szczególności tęsknota za nim, gdyż wiele osób nie docenia ciepła rodzinnego jakie spotyka w codziennym życiu, a nasza bohaterka, wręcz Sekrety francuskiej kuchareczki - Marie-Morgane Le Moël wydawnictwo: Kobiece tłumaczenie: Agnieszka Odorowicz-Śliwa Sekrety francuskiej kuchareczki - wygraj książkę! Kolejna świetna książka wpadła w moje ręce. "Sekrety francuskiej kuchareczki" Marie - Morgane Le Moël Wydawnictwa Illuminatio, to opowieść o tym, jak gotowanie może stać się lekarstwem na zbolałe serce i tęsknotą za domem. W mojej biblioteczce pojawiała się ostatnio nowa książka "Sekrety francuskiej kuchareczki" Marie-Morgane Le Moel.

POWIĄZANE KSIĄŻKI