Nieskończona Sieć. Anatomia powięzi w działaniu

Nieskończona Sieć. Anatomia powięzi w działaniu - R. Louis Schultz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
R. Louis Schultz
WYMIAR
9,74 MB
NAZWA PLIKU
Nieskończona Sieć. Anatomia powięzi w działaniu.pdf
ISBN
5936531324043

OPIS

"Koncepcja układu mięśniowo-szkieletowego prezentowana w podręcznikach anatomicznych pokazuje czysto mechaniczny model ruchu i - dzieląc go na pojedyncze elementy - nie daje obrazu niepodzielnej, zintegrowanej całości, jaką stanowi żywy organizm. Gdy bowiem porusza się jedna część ciała, to reaguje ono jako całość. Z funkcjonalnego punktu widzenia jedyną tkanką, umożliwiającą takie zachowanie, jest powięź. Stanowi ona trzon podejścia proponowanego w tej książce."

Anatomia powięzi w działaniu do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 50,93 zł (Rabat 27%). Autor: Louis Schultz, Rosemary Feitis, wydawnictwo: Virgo. Koncepcja układu mięśniowo-szkieletowego prezentowana w podręcznikach anatomicznych pokazuje czysto mechaniczny model ruchu i - dzieląc go na pojedyncze elementy - nie daje obrazu niepodzielnej, zintegrowanej całości, jaką stanowi żywy organizm.

To doskonałe kompendium dla osób, które pracują z układem mięśniowo - powięziowym.. Tkanka łączna jest niezwykle istotna w ciele człowieka, ponieważ reaguje na wszelkie emocje, stres lub zbyt dużą aktywność fizyczną. Nieskończona sieć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI