Felix, Net i Nika oraz Świat Zero. Tom 9

Felix, Net i Nika oraz Świat Zero. Tom 9 - Rafał Kosik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
4,16 MB
NAZWA PLIKU
Felix, Net i Nika oraz Świat Zero. Tom 9.pdf
ISBN
8764137127406

OPIS

Co, jeśli dzisiejsza rzeczywistość różni się od tej, którą pamiętasz z wczoraj? Zawodzi cię pamięć, czy cały świat próbuje cię oszukać? Jeśli tak jak Felix, Net i Nika przeszedłeś przez Pierścień – po drugiej stronie czeka cię wiele niespodzianek. Przygody, humor, gimnazjalne miłości – tego, jak zwykle w książkach serii „Felix, Net i Nika”, nie zabraknie!Tom można czytać niezależnie od innych książek serii.

31, 32 z ... £9.71 - Co, jeśli dzisiejsza rzeczywistość różni się od tej, którą pamiętasz z wczoraj? Zawodzi cię pamięć, czy cały świat próbuje cię oszukać? Jeśli tak jak Felix, Net i Nika przeszedłeś przez Pierścień - p Książka Felix Net i Nika oraz Świat Zero Tom 9 - Rafał Kosik Co, jeśli dzisiejsza rzeczywistość różni się od tej, którą pamiętasz z wczoraj? Zawodzi cię pamięć, czy cały świat próbuje cię oszukać? Jeśli tak jak Felix, Net i Nika przeszedłeś przez Pierścień... Powergraph Książki - Dla dzieci i młodzieży - Literatura młodzieżowa - przeczytaj opinie, kupuj online w ... Książka.

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, podczas szkolnej zabawy halloweenowej dostają tajemnicze zadanie od Ponurego Żniwiarza. Niektórych z Was ucieszy a innych być może zmartwi informacja, że Świat Zero, podobnie jak Orbitalny Spisek, ze względu na znaczą objętość musiał zostać podzielony na dwa tomy. eBook, multiformat: mobi, epub Felix, Net i Nika oraz Świat Zero - mobi, epub Tom 9, pochodzi z wydawnictwa Powergraph.

POWIĄZANE KSIĄŻKI