Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2. Mała Armia. Tom 6

Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2. Mała Armia. Tom 6 - Rafał Kosik | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rafał Kosik
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2. Mała Armia. Tom 6.pdf
ISBN
3176343455959

OPIS

Wystrzelona przypadkiem rakieta krąży po orbicie okołoziemskiej i wkrótce spadnie na Warszawę. Kto wygra wyścig z czasem? Trójka czternastolatków, naukowcy z Instytutu Badań Nadzwyczajnych czy... Mała Armia?Rzeczywistość warszawskiego gimnazjum, szalone akcje i wynalazki, odjechany humor i szczypta powagi - to przepis na książkę, którą pokochali młodzi czytelnicy.Tom można czytać niezależnie od innych książek serii.

Mała Armia. Tom 6" - oprawa twarda - Wydawnictwo POWERGRAPH.

Ta pozycja nie ma jeszcze recenzji. Podziel się z innymi użytkownikami swoją opinią. KsiążkaFelix Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2 Mała Armia Tom 6autorstwaRafał Kosik ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2.

POWIĄZANE KSIĄŻKI