Dieta okienkowa

Dieta okienkowa - Justyna Mizera | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justyna Mizera
WYMIAR
6,74 MB
NAZWA PLIKU
Dieta okienkowa.pdf
ISBN
5490797510177

OPIS

Wiele osób marzy o szczupłej i zgrabnej sylwetce. Jednak nie wszystkie sposoby na odchudzanie są dobre dla naszego zdrowia. W jaki sposób mądrze i zdrowo pozbyć się zbędnych kilogramów?Dieta okienkowa autorstwa Justyny Mizery to książka, w której znajdziesz pełne spektrum informacji na temat postu przerywanego – metody, która zapewnia zdobycie i utrzymanie odpowiedniej wagi.Autorka szczegółowo opisała kwestie związane z przyczynami otyłości, a także z metabolizmem. Dowiesz się, w jaki sposób post przerywany wpływa na fizjologię człowieka oraz poprawia parametry zdrowotne.W książce znajdą się przykładowe zestawy żywieniowe dla różnych typów diet okienkowych, a także 80 autorskich przepisów na zdrowe i smaczne dania (w tym lunchboxy)Justyna Mizera - jedna z najbardziej doświadczonych w Polsce dietetyczek. Od wielu lat specjalizuje się w żywieniu i suplementacji sportowców.Prowadzi szkolenia i wykłady z żywienia, m.in. przed Maratonem Warszawskim.Brała udział w programie telewizyjnym Tajemniczy składnik u boku Joanny Koroniewskiej (Polsat), współprowadziła program Teraz Kuchnia (TVN Meteo Active) a także była dietetykiem w programie Cofnij czas (TVN Style).Regularnie bywa w mediach jako ekspert (m.in. w DD TVN, Pytaniu na śniadanie).Współautorka książek Dietetyka sportowa oraz Żywienie młodego sportowca.

Polega, z grubsza rzecz ujmując, na podzieleniu doby na tak zwane okna żywieniowe i spożywanie pokarmu tylko w danym czasie, resztę doby przeznaczając na trawienie. Nie jest to kolejna dieta cud z gwarantowanym efektem jo-jo ani pułapka liczenia kalorii. Jedynym ograniczeniem jest czas spożywania posiłków.

Warunkiem powodzenia diety jest jedynie przestrzeganie czasu posiłków, a te można spożywać wyłącznie w ciągu wybranych ośmiu godzin. Dieta okienkowa, zwana dietą ośmiogodzinną to program żywieniowy, dzięki któremu pozbędziemy się zbędnych kilogramów, bez rezygnacji z ulubionych produktów. Kluczem jest jedzenie tylko przez 8 godzin w ciągu dnia i przeznaczenie pozostałych 16 godzin na regeneracje i odpoczynek. Autorzy diety pozwalają na wiele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI