The X Book

The X Book - Roksana Węgiel | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roksana Węgiel
WYMIAR
11,3 MB
NAZWA PLIKU
The X Book.pdf
ISBN
5175707298413

OPIS

Uwaga!!!!!!!!!! Startujemy! Ty, twoja bff, no i ... Roksana Węgiel z przyjaciółmi. To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. THE X BOOK to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. To świat pełen pomysłów na każdy nadchodzący dzień. Nie trać czasu. Łap każdy dzień, żyj z całych sił. Zaczynamy!!!!!!!!Książka została wydana przy współpracy z UNIVERSAL MUSIC POLSKA

Autor Roksana Węgiel Roksana Węgiel - The X Book. Uwaga, startujemy! Ty, twoja bff, no i … Roksana Węgiel z przyjaciółmi.

To prawdziwa petarda dla wszystkich, którzy mają swoje pasje, lubią to, co robią i wierzą, że marzenia się spełniają. „The X Book" to świat ludzi kreatywnych, którzy są dla nas ważni, więzi, wartości, wspomnień. The Book of X tells the tale of Cassie, a girl born with her stomach twisted in the shape of a knot.

POWIĄZANE KSIĄŻKI