Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1

Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1 - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,43 MB
NAZWA PLIKU
Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1.pdf
ISBN
4931704817006

OPIS

Seria „Jak to powiedzieć” szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat. Złożą się na nią książki poszerzające wiedzę związaną z tym, co w jeżyku polskim ważne. Serię rozpoczynają „Idiomy polsko-angielskie w obrazkach. Część 1”, które w ciekawy sposób wprowadzą dzieci w zawiłości języka i pokażą jak sobie z nimi radzić. W zapamiętywaniu idiomów pomogą zabawne rysunki.

Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce! Informacje o IDIOMY POLSKO-ANGIELSKIE W OBRAZKACH CZ 1 KSIĄŻKA - 4851413989 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2014-12-30 - cena 14,94 zł Idiomy polsko-angielskie w obrazkach Cz.1 | | KSIĄŻKI \ Języki obce \ Angielski | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Plik Idiomy polsko angielskie w obrazkach.

6 egz. Seria ,,Jak to powiedzieć" szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat Złożą się na ... Seria Jak to powiedzieć szczególnie polecana jest dzieciom w wieku 9-12 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI