Wyspy Kanaryjskie. Przewodnik żeglarski

Wyspy Kanaryjskie. Przewodnik żeglarski - Marek Jurczyński | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marek Jurczyński
WYMIAR
8,6 MB
NAZWA PLIKU
Wyspy Kanaryjskie. Przewodnik żeglarski.pdf
ISBN
2692306751104

OPIS

Pierwsza na polskim rynku publikacja w stylu słynnych Pilot Books wydawnictwa Imray opisująca Wyspy Kanaryjskie i jeden z najdokładniejszych na świecie przewodników – locji po tym archipelagu. Czytelnik znajdzie tu locję (oznakowanie nawigacyjne, głębokości, współrzędne geograficzne) wszystkich 40 portów i 26 kotwicowisk, a także dane dotyczące:- formalności i przepisów,- warunków meteorologicznych,- warunków postoju, dostępnych urządzeń i udogodnień,- opłat,- stacji paliw, fachowców i sklepów żeglarskich,- służb ratowniczych i administracji morskiej,- atrakcji turystycznych i historii miejscowości.Użyte w przewodniku mapy są mapami Admiralicji (Biura Hydrograficznego UK) uzupełnionymi o aktualne informacje zgromadzone przez autora podczas wielomiesięcznego rejsu po wyspach archipelagu.

co dla żeglarzy najważniejsze: przewodnik zawiera kompletne informacje o wszystkich 39 portach oraz 27 kotwicowiskach Wysp Kanaryjskich. Do opisu portów dołączone zostały zdjęcia z lotu ptaka oraz dokładne mapy z danymi batymetrycznymi ... PRZEWODNIK ŻEGLARSKI - WYSPY KANARYJSKIE - TENERYFA - GOMERA Rejs po Wyspach Kanaryjskich Teneryfa i Gomera.

zoom_out_map. chevron_left chevron_right chevron_right Wyspy Kanaryjskie - świetne miejsce do żeglowania, zwłaszcza kiedy w Polsce zima i zło.

POWIĄZANE KSIĄŻKI